+48 733 432 231

O nas

Jesteśmy zespołem sympatycznych, energicznych i zawsze pozytywnych ludzi, których połączyła wspólna pasja… Pasja do fryzjerstwa!

ANIA – swoją przygodę z zawodem rozpoczynała od czesania lalek, jeszcze jako mała dziewczynka… Dziś: mistrz fryzjerstwa, ponad piętnaście lat doświadczenia zawodowego, z czego spory kawałek w Operze Śląskiej w Bytomiu jako charakteryzator, gdzie doskonale opanowała umiejętność pracy pod presją czasu. Niezwykle kreatywna w dobieraniu kolorów, świetnie odnajduje się w strzyżeniach, tworząc doskonałe stylizacje, za które uwielbiają ją klientki. Pracowitość, dążenie do perfekcji, otwartość na ludzi, ciekawość świata i przede wszystkim „artystyczna dusza” – to właśnie Ania! W pracy ceni sobie profesjonalizm, dokładność oraz indywidualne podejście do klienta i miła atmosferę. Ma wielkie serce do pracy i uwielbia ją!

GOSIA – niezwykle pracowita i energiczna z głową pełną pomysłów. Z wykształcenia technik usług fryzjerskich. Poza wysokimi umiejętnościami w strzyżeniach damskich i męskich oraz doświadczeniem w koloryzacjach, Gosia doskonale czuje się w kreowaniu wszelkich stylizacji – począwszy od fryzur dziennych i wieczorowych, po stylizacje naprawdę szalone i awangardowe. Może pochwalić się czwartym miejscem oraz wyróżnieniem za jej stylizację ślubną podczas międzynarodowych mistrzostw fryzjerskich Top City Wedding 2016. To niezwykłe wyróżnienie jest dowodem na to, z jak doskonałą i profesjonalną stylistką mamy do czynienia.

KASIAświetna stylistka oraz kolorystka… mistrz fryzjerstwa! W zawodzie karierę robi od 2009 roku. Profesjonalna w każdym calu. Dokładna i kreatywna, nie bojąca się nawet najtrudniejszych wyzwań. Poza kilkuletnim doświadczeniem w pracy fryzjera, Kasia ma za sobą trzy lata w roli edukatora/szkoleniowca słynnej Akademii Berendowicz&Kublin, gdzie z sukcesami rozwijała umiejętności wielu fryzjerów, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Do swojej pracy podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem, a potwierdzeniem jej ponadprzeciętnych umiejętności jest niewątpliwie udział w obsłudze fryzjerskiej uczestników wielu prestiżowych imprez w kraju, m.in. konkursu Miss Polonia, Elite Model Look czy podczas koncertu charytatywnego fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Dress For Succes”… Prywatnie Kasia jest miłośniczką zwierząt, interesuje się fotografią, podróżami oraz rękodziełem…najchętniej z gorącymi, hiszpańskimi rytmami w tle! A poza tym jest po prostu miłą, ciepłą i niezwykle sympatyczną osobą!

TOMEK –  właściwy człowiek we właściwym miejscu! Włosy to jego pasja – kreatywny perfekcjonista, który świetnie posługuje się kolorami oraz formą. Mający duże wyczucie stylu, wykonujący świetne strzyżenia – fryzjer z ogromną chęcią rozwoju… Świetny stylista, który mimo młodego wieku ma już sporą wiedzę oraz doświadczenie poparte szkoleniami w najlepszych akademiach w kraju! Największą satysfakcją po dobrze wykonanej pracy, będzie dla niego Wasz uśmiech oraz powrót na kolejną wizytę.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wizerunku i nie masz pomysłu jaki kierunek zmian wybrać… Zapraszamy do nas! Przy dobrej kawie, w miłej atmosferze, wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedni kolor oraz stylizację, która podkreśli Twoje naturalne piękno, a zarazem będzie odzwierciedleniem Twojej duszy i charakteru…

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół „Fryzjerstwo Kreatywne by AN.NA”