logo

Profesjonalni i zawsze kreatywni…

Jesteśmy zespołem pełnych empatii, energicznych i zawsze pozytywnych ludzi, których połączyła wspólna pasja… pasja do fryzjerstwa!

ANIA

swoją przygodę z zawodem rozpoczynała od czesania lalek, jeszcze jako mała dziewczynka… Dziś: mistrz fryzjerstwa, kilkanaście lat doświadczenia zawodowego, z czego spory kawałek w Operze Śląskiej jako charakteryzator, gdzie doskonale opanowała umiejętność pracy pod presją czasu. Niezwykle kreatywna w dobieraniu kolorów, świetnie odnajduje się w strzyżeniach, tworząc doskonałe stylizacje, za które uwielbiają ją klientki. Pracowitość, dążenie do perfekcji, otwartość na ludzi, ciekawość świata i przede wszystkim „artystyczna dusza” – to właśnie Ania! W pracy ceni sobie profesjonalizm, dokładność oraz miłą atmosferę. Ma wielkie serce do pracy i uwielbia ją!

GOSIA

niezwykle pracowita i energiczna z głową pełną pomysłów. Z wykształcenia technik usług fryzjerskich – mistrz fryzjerstwa! Poza doskonałą znajomością technik strzyżeń oraz doświadczeniem w koloryzacjach, Gosia doskonale czuje się w kreowaniu wszelkich stylizacji: od koktajlowych i wieczorowych, po stylizacje naprawdę szalone i awangardowe. Może pochwalić się czwartym miejscem oraz wyróżnieniem za jej stylizację ślubną podczas międzynarodowych mistrzostw fryzjerskich Top City Wedding 2016. To niezwykłe wyróżnienie jest dowodem na to, z jak doskonałą i profesjonalną stylistką mamy do czynienia.

KASIA

świetna stylistka oraz kolorystka… mistrz fryzjerstwa! Profesjonalna w każdym calu. Dokładna i kreatywna, jest w stanie stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Poza kilkuletnim doświadczeniem w pracy stylisty, Kasia ma za sobą spory kawał czasu w roli szkoleniowca słynnej Akademii Berendowicz&Kublin, gdzie z sukcesami rozwijała umiejętności wielu fryzjerów, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Do pracy podchodzi z wielką pasją, sercem i zaangażowaniem, a potwierdzeniem jej ponadprzeciętnych umiejętności jest niewątpliwie udział w obsłudze fryzjerskiej uczestników wielu prestiżowych imprez w kraju, m.in. konkursu Miss Polonia, Elite Model Look czy dla fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Dress For Succes”…

TOMEK

właściwy człowiek we właściwym miejscu! Włosy to jego pasja – kreatywny perfekcjonista, który świetnie posługuje się kolorami oraz formą. Mający duże wyczucie stylu, wykonujący świetne strzyżenia – fryzjer z ogromną chęcią rozwoju… Świetny stylista, który mimo młodego wieku ma już sporą wiedzę oraz doświadczenie poparte szkoleniami w najlepszych akademiach w kraju! Tomek jest również doskonałym specjalistą również w temacie strzyżeń męskich – barber z krwi i kości… brody strzyże genialnie! Największą satysfakcją po dobrze wykonanej pracy, będzie dla niego Wasz uśmiech oraz pełen radości powrót na kolejną wizytę.

ALICJA

mawia o sobie: „zwykła dziewczyna w krainie doskonałości". Lubi ludzi i kocha swój zawód. Fryzjerstwo to praca, która od ponad 20 lat sprawia jej niebywałą przyjemność. W trakcie swojej kariery pracowała m.in. u boku Macieja Maniewskiego, prowadziła też własny salon. jednak życie spłatało jej figla. Na szczęście Alicja kieruje się mottem, które mówi że „Porażka jest szansą, aby zacząć jeszcze raz”. Tak więc rozpoczęła od nowa, za granicą. Kilkuletnia przygoda z fryzjerstwem na Zielonej Wyspie pozwoliła jej udoskonalić się w technikach fryzjerskich, poznawać i zrozumieć ludzi, kultury, trendy fryzjerskie. Dziś jest niezwykle doświadczonym fachowcem, który poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Z wykształcenia technik fryzjerstwa, ma wielkie serducho, a w pracy cechuje ją profesjonalizm i ciągłe dążenie do doskonałości.