logo

Bo zdrowie i piękno Twoich włosów są dla nas najważniejsze…

Produkty, które stosujemy do koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji Twoich włosów są zawsze najwyższej jakości i gwarantują im maksymalny poziom zabezpieczenia oraz odżywienia.

MOROCCANOIL

MOROCCANOIL to przede wszystkim bogactwo naturalnego składnika jakim jest, nazywany także „płynnym złotem Maroka”, olejek arganowy. Zawarty w kosmetykach olejek arganowy ma działanie przeciwutleniające, nawilżające i odżywiające. Aplikowany na końcówki zapobiega ich rozdwajaniu, wmasowywany w skórę głowy poprawia stan włosów i ich żywotność. Dzięki temu stają się jedwabiste, odzyskują swój naturalny blask i gładkość. Produkty Moroccanoil nie obciążają włosów, dając efekt naturalnej miękkości i intensywnego blasku.

Jeśli Twoje włosy są wrażliwe na zabiegi chemiczne, suche, zniszczone, pozbawione witalności, o łamliwych rozdwajających się końcówkach bądź też są delikatne, brakuje im objętości, matowe, niesfornie puszące się, zmęczone słońcem oraz słoną wodą… potrzebujesz Moroccanoil.

Nasz stylista dobierze zabieg odpowiedni dla Twoich włosów oraz pielęgnację domową.

OLAPLEX

OLAPLEX jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji.

OLAPLEX odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i błyszczące. Mostki dwusiarczkowe łączą łańcuchy keratyny, z której zbudowane są nasze włosy, a pod wpływem różnych czynników (rozjaśnianie, wysoka temperatura, uszkodzenia mechaniczne) mogą właśnie ulec zerwaniu. To jedynym produktem na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

HAIR TALK extensions

Marzysz o długich, pięknych włosach, ale nie lubisz „okresu przejściowego” podczas ich zapuszczania? A może chciałabyś w trakcie jednej krótkiej wizyty w naszym salonie zmienić swoją krótką fryzurę w burzę wspaniałych, długich włosów? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – produkty hairtalk extensions!

Do przedłużania włosów metodą hairtalk extensions wykorzystywane są 100% włosy Remi w jakości premium. Do uzyskania jednego pasemka potrzeba dwóch ultra-cienkich elastycznych pasków włosów, z których każdy został specjalnie zaprojektowany i wykonany z medycznie przetestowanej taśmy. Jest to tak zwana metoda kanapkowa, gdzie naturalne włosy znajdują się pomiędzy dwoma pasemkami hairtalk extensions. Stwarza to idealne, elastyczne połączenie włosów naturalnych bez ostrych krawędzi. Dzięki temu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, unikniemy też nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia w pozycji leżącej.

Witaj w świecie bezgranicznych możliwości metody hair talk extensions! Zagęszczanie i przedłużanie włosów na najwyższym poziomie.