logo

Daj Włos! Pomóż kobietom po chemioterapii…

Jeśli masz długie włosy i chcesz wziąć udział w akcji, nie czekaj zrób to! Możesz pomóc dziewczynom po chemioterapii i oddać je na perukę. Wykonamy usługę za połowę ceny oraz znajdziemy dla Ciebie odpowiednią stylizację. Biorąc udział w akcji „Daj Włos”, przy okazji zmiany własnego wizerunku, możesz odmienić życie innych…

Usługa Rak`n`Roll

Z Fundacją Rak’n’Roll współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy partnerem akcji „Daj Włos!”, która ma na celu zebranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować peruki dla potrzebujących kobiet. Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane przez NFZ, a dopłata do nich jest wyjątkowo wysoka. W odpowiedzi na tą sytuację ruszyła akcja „Daj Włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. W naszym salonie Twoje włosy zostaną odpowiednio ścięte i przygotowane Dalej powędrują do perukarni, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te przekazywane są za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia.

Aby wziąć udział w akcji, włosy muszą zostać ścięte oraz przygotowane w odpowiedni sposób – nie rób tego sama! My się tym zajmiemy. Minimalna długość włosów ściętych to 25 cm. Włosy przed ścięciem należy umyć bez korzystania z odżywki.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół „Fryzjerstwo Kreatywne by AN.NA”